Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes A1 3781 de Graspiepers MA1 12:30 13:15 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Danique Hoekstra (ZH_Dames 1) en Eva Kramer (Dames 1)
Meisjes A2 3754 Groningen MA4 60 10:15 12:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B1 4460 HHC Quick Stick MB2 15:45 16:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Mark Olman (Veteranen A) en Koen Groenendijk (Heren 2)
Meisjes B2 4693 GHBS MB6 45 15:45 17:15 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B3 4736 JHC-Stix MB2 30 09:45 10:45 uit - Gras  info Ja
  aanvangstijd gewijzigd  
Meisjes C1 4841 Mixed Hockey Club Leeuwarden MC2 0 12:15 13:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C2 4841 Mixed Hockey Club Leeuwarden MC1 12:15 13:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Sonja Theissens (Dames 3) en Lindsay Tete (ZH_Dames 1)
Meisjes C3 4923 Harlingen MC1 13:45 14:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Bert Munniks en Meike Combee
Meisjes C4 4956 MHC Dash MC2 60 12:30 14:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C5 5067 Winschoten MC1 75 09:00 11:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
  uit tenue mee  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C6 5172 HCSO MC2 16:00 16:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Tjesca van Raalte (Meisjes A1) en Kirsten de Jong (Meisjes A1)
Meisjes D1 3921 Groningen MD1 11:45 12:45 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Thomas Schram (Jongens A1) en Steije Sijbranda (Jongens A1)
Meisjes D2 5186 MHC Coevorden MD1 90 08:45 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D3 5181 JHC-Stix MD1 11:00 11:30 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Fleur Kuipers (ZH_Meisjes B1) en Mies Magrijn (ZH_Meisjes B1)
Meisjes D4 4300 de Graspiepers MD3 10:30 11:00 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Mirte de Vos (Meisjes A1) en Coco Kuipers (ZH_Meisjes A1)
Meisjes D5 4338 Steenwijk MD2 14:30 15:00 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Meike de Jong (Meisjes A1) en Lotte van der Weerdt (ZH_Meisjes A1)
Meisjes D6 4226 Harlingen MD2 30 11:00 12:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
Jongens A1 3106 GHBS JA2 15:30 16:15 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Pieter Vasbinder (Heren 1) en LĂștsen van der Wal (Heren 1)
Jongens B1 3267 HC Eelde JB1 60 12:30 14:15 uit - KG Semi  info Ja
Jongens C1 3412 H.V.A. JC1 75 12:45 15:00 uit - KG Water  info Ja
  Let op: Parkeren op parkeerterrein brandweer!  
Jongens C2 3502 Daring JC1 13:45 14:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Erik Roorda (Heren 2) en Cristian Bosma (Heren 2)
Jongens D1 3592 Roden JD1 10:45 11:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Maarten van Gelderen (Jongens A1) en Jurre Huitema (Keepersgroep)

29 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 8E1 2975 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E2 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Lobke Sinnema (ZH_Meisjes B2) en Susanne Schokker (ZH_Dames 1)
Meisjes 8E2 2975 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E1 0 09:15 09:45 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes 8E3 2971 Harlingen M8E2 30 09:30 10:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E4 3027 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E5 0 09:30 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E5 3027 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E4 09:30 10:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Peter Schuurman en Klaas Paassen
Meisjes E1 2979 de Graspiepers ME1 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Bente Borgstein (Meisjes B1) en Rixt Braams (ZH_Meisjes B1)
Meisjes E2 3008 JHC-Stix MIX E1 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Elke van Eyck van Heslinga (ZH_Meisjes B2) en Mara de Jong (ZH_Meisjes B2)
Meisjes E3 3033 Lemmer ME1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E4 2519 Steenwijk MIX E3 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F1 2969 Sneeker Mixed Hockey Club MF2 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Edward Fiets en Gemma Adema (ZH_Meisjes C1)
Meisjes F3 3022 Sneeker Mixed Hockey Club MF3 30 08:00 09:00 uit - KG Zand  info Ja
Mixed 8E6 3026 Harlingen MIX 8E1 09:30 10:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Mirela Rodenburg (Meisjes C1) en Pien Koppers (ZH_Meisjes B1)
Mixed F2 2965 HHC Quick Stick MIX F3 09:30 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Frank Vink en Sierk Flisijn (ZH_Jongens C1)
Jongens 8E1 3015 Sneeker Mixed Hockey Club J8E1 30 08:00 09:00 uit - KG Semi  info Ja
Jongens E1 2429 de Graspiepers JE1 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Anouk Bandstra (Meisjes A1) en Marrit Kooistra
Jongens F1 2431 Harlingen JF1 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja


Inloggen
Digitaal wedstrijd formulier
Hoofdsponsor
Subsponsor
Veldsponsor
Teamsponsors
Sponsors
Handige links
Social Media
Facebook 
Hockey Weekly
Contact
Adres
Mixed Hockey Club Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924 JJ Leeuwarden
058-2667474
Postadres
Van Sminiaweg 84
9064 KE ALDTSJERK