Wedstrijdschema
laat schema zien voor

30 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes A1 3780 GHBS MA2 15:30 16:15 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Flore Tadema (Dames 1) en Lonneke Meijer (ZH_Dames 1)
Meisjes A2 3755 Groningen MA4 60 14:00 15:45 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes B1 4461 HHC Quick Stick MB2 14:00 15:00 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Tessa Raaijmakers (ZH_Dames 2) en Mark Olman (Veteranen A)
Meisjes B2 4485 H.V.A. MB2 75 13:30 15:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes B3 4580 MHC Westerkwartier MB1 45 12:15 13:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C1 4842 Mixed Hockey Club Leeuwarden MC2 0 13:45 14:30 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes C2 4842 Mixed Hockey Club Leeuwarden MC1 13:45 14:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Melany Bronsgeest (Dames 4) en Inge Nummerdor (Dames 4)
Meisjes C3 4924 Harlingen MC1 12:30 13:15 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Meike de Jong (Meisjes A1) en Lotte van der Weerdt (ZH_Meisjes A1)
Meisjes C4 4949 MHC Coevorden MC1 90 09:30 11:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes C5 5068 Winschoten MC1 75 09:00 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C6 5170 GHBS MC7 12:15 13:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Kirsten de Jong (Meisjes A1) en Roos Verboom (ZH_Meisjes A1)
Meisjes D2 4035 Hockeyclub Emmen MD2 90 n.n.b uit -   info Ja
Meisjes D3 4145 GHBS MD4 45 09:45 11:00 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes D4 4301 de Graspiepers MD3 10:30 11:00 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Sylvana van den Berg (ZH_Meisjes B1) en Rixt Braams (Meisjes B1)
Meisjes D5 4339 Steenwijk MD2 11:00 11:30 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Elsemieke van Hijum (ZH_Meisjes B12) en Jeske Zijlstra (Meisjes B1)
Meisjes D6 4227 Harlingen MD2 30 12:00 13:00 uit - KG Zand  info Ja
Jongens A1 3107 GHBS JA2 13:45 14:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Nathan Berends (Heren 1) en Boudewijn Dornseiffer (Heren 1)
Jongens B1 3268 HC Eelde JB1 60 11:00 12:45 uit - KG Semi  info Ja
Jongens C2 3503 Daring JC1 12:00 12:45 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Henk van der Meer (Heren 2) en Douwe van der Meer (Heren 2)
Jongens D1 8444 MHC Westerkwartier JD1 10:45 11:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Klaas Paassen en Thomas Schram (Jongens A1)

30 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 8E1 9602 Harlingen MIX 8E1 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E2 9629 HHC Quick Stick M8E1 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes 8E3 9626 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E4 0 08:45 09:15 uit - KG Semi  info Ja
Meisjes 8E4 9626 Mixed Hockey Club Leeuwarden M8E3 08:45 09:15 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Anne Visser (Meisjes B2) en Jerusa Heijting (Meisjes B3)
Meisjes 8E5 9625 HHC Quick Stick M8E3 08:45 09:15 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Peter Schuurman en Klaas Paassen
Meisjes E1 9608 Sneeker Mixed Hockey Club ME3 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E2 9611 de Graspiepers ME1 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Meisjes E3 9632 HHC Quick Stick ME1 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Babette Faber en Arnold Zijlstra
Meisjes E4 8789 Harlingen ME3 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E5 8807 Harlingen MIX E2 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F1 8788 Sneeker Mixed Hockey Club MF3 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F3 9643 Harlingen MF3 30 08:15 09:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F4 8804 Harlingen MF4 30 08:15 09:15 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes F5 8814 de Graspiepers MF2 08:45 09:15 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Janke Visser (Meisjes A2) en Kaylee Struik (Meisjes A2)
Mixed 8E6 9601 Steenwijk M8E1 09:30 10:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Bernard Helms en Eveline Steendam (Meisjes B1)
Mixed F2 9598 Sneeker Mixed Hockey Club MF4 09:45 10:15 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Warrie van der Land en Chantal Mou√ęs
Jongens 8E1 9641 Groningen J8E1 09:30 10:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Chantoine Boomsma en Lotte Kolhorn (Meisjes B1)
Jongens E1 9783 Sneeker Mixed Hockey Club MIX E2 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Bert Munniks en Roos Bosma (ZH_Meisjes B1)
Jongens F1 9591 Lemmer MIX F1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja



Inloggen
Digitaal wedstrijd formulier
Hoofdsponsor
Subsponsor
Veldsponsor
Teamsponsors
Sponsors
Handige links
Social Media
Facebook 
Hockey Weekly
Contact
Adres
Mixed Hockey Club Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924 JJ Leeuwarden
058-2667474
Postadres
Van Sminiaweg 84
9064 KE ALDTSJERK