Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes A1 256 GHBS MA3 13:45 14:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Dibbo Dorrepaal (Veteranen B) en Anco Buning (Veteranen A)
Meisjes A2 248 Winschoten (Winschoten) MA1 75 12:45 14:45 uit - KG Zand  info Ja
  uit tenue mee.  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes B1 326 HHC Quick Stick MB1 30 11:00 12:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
Meisjes B2 367 Harlingen MB1 15:30 16:15 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Lotte van der Weerdt (Meisjes A1) en Mirte de Vos (Meisjes A1)
Meisjes B3 376 HCSO MB1 90 13:30 15:30 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C1 440 Roden MC1 13:30 14:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Helena van Ham (Dames 1) en Kirsten van der Veen (Dames 3)
Meisjes C4 555 Harlingen MC1 12:30 13:15 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Thomas Schram (Jongens A1) en Steije Sijbranda (Jongens A1)
Meisjes C5 551 Lemmer MC2 45 09:15 10:45 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
Meisjes D1 576 Groningen MD2 11:45 12:45 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Sophie Touwen (Dames 2) en Loes Adema (Dames 2)
Meisjes D2 641 Sneeker Mixed Hockey Club MD2 12:15 13:00 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Ynse de Boer (Veteranen A) en Elsemieke van Hijum (Meisjes B2)
Meisjes D3 705 Sneeker Mixed Hockey Club MD4 30 11:45 12:45 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D4 655 Steenwijk MD2 45 09:45 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes D5 698 Groningen MD5 10:30 11:00 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Hinke Tettero (Dames 1) en Jetske Bles (Meisjes A1)
Meisjes D6 695 MHC Dash MD4 60 10:45 12:15 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig Ja
Jongens A1 48 Lemmer JA1 45 15:15 16:45 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
Jongens C1 125 Steenwijk JC1 14:00 15:00 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Klaas van der Laan (Veteranen C) en Matthijs Jansen (Heren 2)
Jongens C2 149 MHC Westerkwartier JC1 10:45 11:30 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Diederik Dornseiffer (Jongens A1) en Maarten van Gelderen (Jongens A1)
Jongens D1 185 HC Eelde JD2 10:45 11:30 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Wytze van der Meer (Jongens A1) en Daniƫl Singh (Heren 1)

27 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 8E1 2266 de Graspiepers M8E1 30 08:30 09:30 uit - KG Water  info Rijschema aanwezig Ja
Meisjes 8E2 2250 HHC Quick Stick M8E1 30 n.n.b uit -   info Ja
Meisjes 8E3 1953 Sneeker Mixed Hockey Club M8E1 09:15 09:45 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Eric Hettema (Veteranen B) en Inge de Boer (Meisjes A2)
Meisjes 8E4 1980 Harlingen M8E2 09:15 09:45 ITBB (3)  info Ja
Fluiten: Johan Betten en Inge Nummerdor (Dames 4)
Meisjes 8E5 1962 Lemmer M8E1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E1 1982 Sneeker Mixed Hockey Club ME1 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Loes Dalman (Dames 4) en Jacqueline Lamers
Meisjes E2 1965 Steenwijk ME1 45 08:15 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Meisjes E3 2251 Lemmer ME1 09:15 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Nicolette Doedijns (Meisjes B2) en Arnold Zijlstra
Meisjes F1 2263 Harlingen MF1 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Esmee Wetting (Dames 4) en Wendy Geertsma
Meisjes F3 1970 Sneeker Mixed Hockey Club MF4 30 09:00 10:00 uit - KG Zand  info Ja
Mixed 8E6 1819 Lemmer M8E2 09:30 10:00 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Lobke Sinnema (Meisjes B2) en Astrid de Graaf (Meisjes A2)
Mixed F2 1961 Lemmer MF1 MIX 09:45 09:45 Van der Schaaf Volvo (2)  info Ja
Fluiten: Wilbert Veltman en Bregje Veltman (Dames 2)
Jongens 8E1 1967 HCSO J8E1 90 09:00 11:00 uit - KG Zand  info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens E1 2276 Sneeker Mixed Hockey Club MIX E2 30 08:30 09:30 uit - KG Zand  info Ja
Jongens F1 1810 de Graspiepers MIX F1 09:00 09:30 Rabobank (1)  info Ja
Fluiten: Gijs Oostenrijk (Huismannen) en Nynke Bruins (Dames 3)


Inloggen
Lidnummer:   
Wachtwoord:
Wachtwoord vergeten? Klik dan hier. Code aanvragen op ledenadministratie@mhcl.nl
Digitaal wedstrijd formulier
Hoofdsponsor
Subsponsor
Veldsponsor
Teamsponsors
Sponsors
Handige links
Social Media
Facebook 
Hockey Weekly
Contact
Adres
Mixed Hockey Club Leeuwarden
Kalverdijkje 68
8924 JJ Leeuwarden
058-2667474
Postadres
Van Sminiaweg 84
9064 KE ALDTSJERK